4 Kasım 2008 Salı

aman doktor canım doktor...anneannem bana çok iyi bakmış... bu iki ay içinde 1 kg 200 gram almışım.. bugün doktorumuza gittiğimizde Ersin abla annemi uyardı annem de anneannemi uyardı.. fazla kilo olmamak lazımmış..benim daha aklım ermiyor bazen zorla bazen farkında olmadan yiyorum.. dikkat edecekler.. boyum da 90 cm olmuş.. kocaman delikanlı boyu... hastaneye gidince ağlıyorum artık.. çok moralim bozuluyor..halbuki Ersin abla bana çok iyi davranıyor bebekliğimden beri ona gidiyoruz ama oraya gidince aklıma kötü şeyler geliyor.. elimde değil.. çok korkuyorum...

bu günlerde biraz sinirliyim.. iki yaş sendromuna giriyorum galiba.. bağımsız olmak kendi yapmak istediğimi yapmak istiyorum..annem fazla üzerime gitmiyor ama bazen de kızıyor..sinirlenip bişeyleri fırlatıyorum..bi de anneannemi tırmalıyorum..bezen annemi.. yapmıcam bi daha ... ama onlar da bana karışmasınlar canım :)

annem beni memeden kesme planları yapıyor ama bu hain planları hissedip daha çok memelere bağlanıyorum.. bakalım ne olacak..